CSE Entertainment

WORLD CLASS VIRTUAL REALITY AND INTERACTIVE PRODUCTS

Yhteystiedot

CSE ENTERTAINMENT Oy

Kauppakatu 25, 87100 Kajaani

Veli-Matti Nurkkala

Veli-Matti Nurkkala

Veli-Matti Nurkkala

Toimitusjohtaja
+358 44383 0247
veli-matti@cse.fitness

Juha Kauppinen

Juha Kauppinen

Juha Kauppinen

Myyntijohtaja, kansainvälinen myynti
+358 44 3062413
juha@cse.fitness

Timo Turunen

Timo Turunen

Timo Turunen

Myyntijohtaja, Suomi
+358 405257911
timo@cse.fitness

Jussi Suomilammi

Jussi Suomilammi

Jussi Suomilammi

Myyntipäällikkö, Suomi
+358 44 545 4672
jussi@cse.fitness

Kaisa Ottavainen-Nurkkala

Kaisa Ottavainen-Nurkkala

Kaisa Ottavainen-Nurkkala

Kehitysjohtaja, Oppilaitosyhteistyö
+358443830249
kaisa@cse.fitness

Huolto

Huolto palvelee arkisin klo 8-17.

huolto@cse.fitness

+358 50 428 5757